SZSMF4L64AT3G
DigiKey Part Number
18-SZSMF4L64AT3GTR-ND - Tape & Reel (TR)
18-SZSMF4L64AT3GCT-ND - Cut Tape (CT)
18-SZSMF4L64AT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SZSMF4L64AT3G
Description
TVS DIODE 64VWM 103VC SOD123F
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
103V Clamp 3.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123F
Category
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
3.9A
Mfr
Power - Peak Pulse
400W
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)
AEC-Q101
Unidirectional Channels
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
64V
Voltage - Breakdown (Min)
71.1V
Supplier Device Package
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
103V