SMF22A-T13 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 950
Datasheet
35.5V Clamp 5.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123F
SMF22A-T13
DigiKey Part Number
SMF22A-T13-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SMF22A-T13
Description
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SOD123F
Detailed Description
Category
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
5.6A
Mfr
Power - Peak Pulse
200W
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
22V
Supplier Device Package
Voltage - Breakdown (Min)
24.4V
Base Product Number
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
35.5V