TLJR476M010R3200 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 144
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 3.845
Datasheet
47 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 0805 (2012 Metric) 3.2Ohm