TCN4227M025R0100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 2924 (7361 Metric) 100mOhm @ 100kHz