TCN4158M006R0055 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 2.125
Datasheet
1500 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2924 (7361 Metric) 55mOhm @ 100kHz