TCME108M004R0012E is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
1000 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4 V 2917 (7343 Metric) 12mOhm @ 100kHz