TAJB225K050RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 6
Datasheet
2.2 µF Molded Tantalum Capacitors 50 V 1411 (3528 Metric), 1210 4.5Ohm