TACA107M006XTA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 71.544
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 10.913
Datasheet
100 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 1206 (3216 Metric) 1Ohm