F981C475MMA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
4.7 µF Molded Tantalum Capacitors 16 V 0603 (1608 Metric) 12Ohm