F981A226MMALZT is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
MFR Recommended
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
22 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 0603 (1608 Metric) 8Ohm @ 100kHz