F971C225KAA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 15.683
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
2.2 µF Molded Tantalum Capacitors 16 V 1206 (3216 Metric) 5Ohm