0603YD475KAT2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 641.203
Datasheet
Direct
Murata Electronics
In Stock: 85.204
Datasheet
4.7 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)