T528Z337M004ATE012 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 14.500
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 3.746
Datasheet
In Stock: 913
In Stock: 300
In Stock: 878
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4 V 2917 (7343 Metric) 12mOhm @ 100kHz