T523H108M010APE070 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
1000 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 2924 (7360 Metric) 70mOhm @ 100kHz