T520X337M010ATE010 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 19.218
Datasheet
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 553
KYOCERA AVX
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 2917 (7343 Metric) 10mOhm @ 100kHz