T520V686M010ATE025 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 915
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 0
In Stock: 372
Direct
Panasonic Industry
68 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 2917 (7343 Metric) 25mOhm @ 100kHz