T520V227M006ATE040 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 6.854
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 4.395
Datasheet
In Stock: 735
In Stock: 634
Direct
Panasonic Industry
Direct
KYOCERA AVX
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 40mOhm @ 100kHz