T520D337M006ATE018 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 90
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 49.211
Datasheet
In Stock: 21.396
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 18mOhm @ 100kHz