T495V477K006ATE150 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
470 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 150mOhm @ 100kHz