EEV227M025A9MAA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 537
Datasheet
Direct
Nichicon
In Stock: 9.328
Datasheet
220 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C