CBR08C220FAGAC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Johanson Technology Inc.
In Stock: 13.434
Datasheet
22 pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)