CBR06C130FAGAC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Johanson Technology Inc.
In Stock: 6.870
Datasheet
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Datasheet
13 pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)