CBR04C270F5GAC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Murata Electronics
In Stock: 140.085
Datasheet
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
27 pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)