C907U331KZYDBA7317 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
330 pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
C907U331KZYDBA7317
DigiKey Part Number
399-C907U331KZYDBA7317TB-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C907U331KZYDBA7317
Manufacturer Standard Lead Time
23 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
C907U331KZYDBA7317 Models
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.276" Dia (7.00mm)
Tolerance
±10%
Height - Seated (Max)
0.433" (11.00mm)
Voltage - Rated
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)