C907U102MZWDBAWL30 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
1000 pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
C907U102MZWDBAWL30
DigiKey Part Number
399-C907U102MZWDBAWL30-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C907U102MZWDBAWL30
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
C907U102MZWDBAWL30 Models
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.276" Dia (7.00mm)
Tolerance
±20%
Height - Seated (Max)
0.433" (11.00mm)
Voltage - Rated
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)