C1206X223K2RACAUTO is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
0.022 µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)