12V-SB-RGB-5M | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 12V-SB-RGB-5M |
Description | LED ENG RGB 1=1.625" STRIP |
Datasheet | Datasheet |
Category | Configuration Linear Light Strip, Flexible |
Manufacturer Inspired LED, LLC | Voltage - Forward (Vf) (Typ) 12V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) | Size / Dimension 12000.0mm L x 10.00mm W (41.28mm L per Segment) |
Part Status Active | Height 2.29mm |