91197-300J
DigiKey Part Number
5378-91197-300J-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
91197-300J
Description
MHF 7S 4.5MM HIGH CYCLE TEST PRO
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMPM 11.811" (300.00mm)
Category
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Manufacturer
I-PEX
2nd Connector
SMPM Jack
Series
2nd Contact Gender
Female
Packaging
Bag
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Part Status
Active
Length
11.811" (300.00mm)
Style
SMA to SMPM
Color
Black
1st Connector
SMA Jack
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C