HL254HO/PS/UV/W
DigiKey Part Number
4718-HL254HO/PS/UV/W-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HL254HO/PS/UV/W
Description
54W HO, PS BLST, UNV, 2 LMP
Customer Reference
Detailed Description
CCFL and UV Lamps Inverter 120 ~ 277V Input Output 16.70" L x 1.18" W x 1.00" H (424.2mm x 30mm x 25.4mm) Chassis Mount
Category
Voltage - Input
120 ~ 277V
Manufacturer
Hatch Lighting
Type
CCFL and UV Lamps
Packaging
Box
Size / Dimension
16.70" L x 1.18" W x 1.00" H (424.2mm x 30mm x 25.4mm)