S03-15100300R | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | S03-15100300R |
Description | RF SHIELD 0.394" X 0.591" SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 14 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Shield CAN 0.394" (10.00mm) X 0.591" (15.00mm) Non-Vented Surface Mount |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | S03-15100300R Models |
Category | Height - Overall 0.118" (3.00mm) |
Manufacturer Harwin Inc. | Length - Overall 0.591" (15.00mm) |
Series | Width - Overall 0.394" (10.00mm) |