M80-FC305F1-02-0150L
DigiKey Part Number
952-3970-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FC305F1-02-0150L
Description
CBL ASS RG178 FMALE 150MM 2POS
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.157" (4.00mm)
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")