1455QALBU-10
DigiKey Part Number
HM3015-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
1455QALBU-10
Description
END PANEL ALUM BLUE 10/PACK
Detailed Description
Aluminum Panel, End 4.913" L x 2.004" W x 0.057" H (124.79mm x 50.90mm x 1.45mm) Blue
Category
For Use With/Related Products
1455Q Series
Manufacturer
Hammond Manufacturing
Size / Dimension
4.913" L x 2.004" W x 0.057" H (124.79mm x 50.90mm x 1.45mm)