E43RG34827LW2M320-N
DigiKey Part Number
2632-E43RG34827LW2M320-N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
E43RG34827LW2M320-N
Description
4.3" TFT RGB 480X272
Customer Reference
Detailed Description
Non-Touch Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272
Category
Diagonal Screen Size
4.3" (109.22mm)
Manufacturer
Focus LCDs
Viewing Area
95.04mm W x 53.86mm H