TX13/7.9/6.4-3E27
DigiKey Part Number
1779-1472-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TX13/7.9/6.4-3E27
Description
FERRITE CORE
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Uncoated Ferrite Core Type Length 0.252" (6.40mm) Width Diameter 0.311" (7.90mm) Height
Category
Finish
Uncoated
Manufacturer
Ferroxcube
Height
0.311" (7.90mm)
Packaging
Bulk
Width
0.252" (6.40mm)