FMCA2734/OR-300 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial 1.0/2.3 to HD-BNC Belden 1855A 300.0" (7.6m) 25.0'
FMCA2734/OR-300
DigiKey Part Number
5328-FMCA2734/OR-300-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA2734/OR-300
Description
COAX CBL 1.0/2.3 TO HD-BNC 25'
Detailed Description
Length
300.0" (7.6m) 25.0'
Cable Type
Belden 1855A
Cable Impedance
75 Ohms
Style
1.0/2.3 to HD-BNC
Connector Impedance
75 Ohms
1st Connector
HD-BNC Plug
Overall Impedance
75 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Color
Orange
2nd Connector
1.0/2.3 Plug
Operating Temperature
-30°C ~ 75°C