FMCA2675/GY-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial 1.0/2.3 to BNC Belden 1694A 36.00" (914.40mm)
FMCA2675/GY-36
DigiKey Part Number
5328-FMCA2675/GY-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA2675/GY-36
Description
COAX CBL 1.0/2.3 TO BNC 36"
Detailed Description
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
Belden 1694A
Cable Impedance
75 Ohms
Style
1.0/2.3 to BNC
Connector Impedance
75 Ohms
1st Connector
BNC Plug
Overall Impedance
75 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Color
Gray
2nd Connector
1.0/2.3 Plug
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C