FMCA2673/GY-12 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Pasternack
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Belden 1694A 12.00" (304.80mm)
FMCA2673/GY-12
DigiKey Part Number
5328-FMCA2673/GY-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA2673/GY-12
Description
COAX CBL BNC TO BNC 12"
Detailed Description
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
Belden 1694A
Cable Impedance
75 Ohms
Style
BNC to BNC
Connector Impedance
75 Ohms
1st Connector
BNC Plug
Overall Impedance
75 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Color
Brown
2nd Connector
BNC Plug
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C