FMCA1512-72 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Pasternack
Cable Assembly Coaxial SMA to SSMC 0.086" Semi-Rigid Cable 72.0" (1.8m) 6.0'
FMCA1512-72
DigiKey Part Number
5328-FMCA1512-72-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1512-72
Description
COAX CBL SMA TO SSMC 6'
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Length
72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type
0.086" Semi-Rigid Cable
Style
SMA to SSMC
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12.4 GHz