FMCA1485-60 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SSMC LMR 100 60.0" (1.5m) 5.0'
FMCA1485-60
DigiKey Part Number
5328-FMCA1485-60-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1485-60
Description
COAX CBL SMA TO SSMC 5'
Detailed Description
Length
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type
LMR 100
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SSMC
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Jack
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Frequency - Max
12.4 GHz
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Color
Black
2nd Connector
SSMC Plug
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C