FMCA1352D-12 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Pasternack
Pasternack
Cable Assembly Coaxial Fakra to Fakra RG-174 12.00" (304.80mm)
FMCA1352D-12
DigiKey Part Number
5328-FMCA1352D-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1352D-12
Description
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 12"
Detailed Description
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
RG-174
Cable Impedance
50 Ohms
Style
Fakra to Fakra
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
Fakra Plug
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
1 GHz
Color
Black
2nd Connector
Fakra Jack
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C