FMCA1305-12 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial 7/16 DIN to 7/16 DIN SPP-250LLPL 12.00" (304.80mm)
FMCA1305-12
DigiKey Part Number
5328-FMCA1305-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1305-12
Description
COAX CBL 7/16 DIN TO 7/16 DIN
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
SPP-250LLPL
Style
7/16 DIN to 7/16 DIN
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
7/16 Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
2nd Connector
7/16 Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C