FMCA1287-60 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type LL335i 60.0" (1.5m) 5.0'
FMCA1287-60
DigiKey Part Number
5328-FMCA1287-60-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1287-60
Description
COAX CBL SMA TO N-TYPE 5'
Detailed Description
Length
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type
LL335i
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to N-Type
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Color
Green
2nd Connector
N-Type Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C