FMCA1226-12 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SSMC to SSMC RG-316 12.00" (304.80mm)
FMCA1226-12
DigiKey Part Number
5328-FMCA1226-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1226-12
Description
COAX CBL SSMC TO SSMC 12"
Detailed Description
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
RG-316
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SSMC to SSMC
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SSMC Plug
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz
Color
Tan
2nd Connector
SSMC Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C