FMC0909315-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial MMCX to MMCX RG-316 36.00" (914.40mm)
FMC0909315-36
DigiKey Part Number
5328-FMC0909315-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMC0909315-36
Description
COAX CBL MMCX TO MMCX 36"
Detailed Description
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Style
MMCX to MMCX
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
MMCX Plug
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Frequency - Max
3 GHz
2nd Connector
MMCX Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C