FMC0202200LF-12 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LMR 200 12.00" (304.80mm)
FMC0202200LF-12
DigiKey Part Number
5328-FMC0202200LF-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMC0202200LF-12
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Length
12.00" (304.80mm)
Packaging
Bag
Cable Type
LMR 200
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Color
Black
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C