FMC0101400LF-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type LMR 400 36.00" (914.40mm)
FMC0101400LF-36
DigiKey Part Number
5328-FMC0101400LF-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMC0101400LF-36
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 36"
Detailed Description
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
LMR 400
Cable Impedance
50 Ohms
Style
N-Type to N-Type
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C