ECS-36-20-18-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
ECS Inc.
In Stock: 1.792
Datasheet
3.6864 MHz ±30ppm Crystal 20pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead