ECS-320-9-47Q-CKM-TR
DigiKey Part Number
XC2901TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2901CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2901DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ECS-320-9-47Q-CKM-TR
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
32 MHz ±10ppm Crystal 9pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
EDA/CAD Models
ECS-320-9-47Q-CKM-TR Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Digi-Reel®
Ratings
AEC-Q200
Type
MHz Crystal
Package / Case
Frequency
32 MHz
Supplier Device Package
4-SMD (1.6x1.2)
Frequency Stability
±10ppm
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Tolerance
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.014" (0.35mm)
Load Capacitance
9pF