ECS-270-10-36-JTM-TR is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
TXC CORPORATION
Abracon LLC
In Stock: 9
Parametric Equivalent
EPSON
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 107
27 MHz ±20ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead