ECS-184-20-33-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
ECS Inc.
In Stock: 1.798
Datasheet
Similar
ECS Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
18.432 MHz ±50ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead